Udhëzimet e përdorimit Hondrocream

Si të përdorni krem Hondrocream

Krem osteochondrosis, arthrosis dhe dhimbje të përbashkët është në dispozicion në Shqipëri në një të përshtatshëm të tub. Krem heq dhimbjen në muskuj dhe ligamenteve, rikthen kockave dhe kërc indeve, përmirëson qarkullimin e gjakut.

Indikacionet për përdorimin:

  • Artriti, arthrosis, osteochondrosis dhe sëmundjeve të tjera, të nyjeve dhe të shtyllës kurrizore.
  • Lëndimet, sprains, dislocations.
  • Operacioni, i transferuar në nyje.
  • Mosha mbi 40 vjet.
  • Rritja e aktivitetit fizik (sportiv, sporte ekstreme, mbipeshë).
  • Një mënyrë jetese i ulur.

Kunderindikacionet

Falë saj me perberje natyrale, krem Hondrocream nuk ka kontraindikacionet. Siguria e saj është e konfirmuar në provat klinike. Për shkak të saj të sigurisë krem mund të rekomandohet për të gjitha kategoritë e popullsisë.

Udhëzimet e përdorimit

Krem duhet të aplikohet në të pastër dhe të thatë të lëkurës. Duhet të vendosni pak krem nga një tub për zonën e prekur dhe pastaj FSHIJ në lëkurë me dritë lëvizjet masazh. Rreth një orë nuk të vë në dukje kërkesën për ujë, krem ka kohë për të absorbuar.

Aplikoni ilaçe duhet 2-3 herë në ditë.

manual për aplikimin e krem